Новости
О нас
Просьбы о помощи
Просьбы о донорах
Просьбы молитв
Просьбы в файле
Стань донором
Статьи
Дети творят
Гостевая книга
Обратная связь
Форум
Наши партнеры
Наши банеры
Полезные ссылки
Фото-галерея
Консультации врача

* Ішемічний інсульт…ну хіба мало всього…
* Просим помочь подарить им Праздник! К сбору - 60..65 тысяч гривен.
* До закрытия долга остаётся 18000 гривен, и… 5 часов!
* Даніела Матвійчук. Долаємо наслідки лікування…
* Кириченко Влад. Контрольна перевірка перед лікуванням.

* Кто мы без Бога, и к чему мы можем без Него прийти?!
* «Разговор с тобою...». Памяти Надежды Лисовской.
* "Господь всегда утешит" - протоиерей Евгений Милешкин (видео)
* «Медсестры плакали, глядя на венчание в палате». Священник — о служении в онкоцентре
* Нина Москалева. «Благодарное сердце открывает небеса...»

* Рубан Ярослав
* Гончаренко София
* Горюшко Николай
* Савко Анастасия
* Панфилов Тимофей
* Азаров-Кобзарь Тимофей
* Ковыренко Ахмед
* Острый Данил
* Маловик Сергей
* Деревицкий Артур

* Доноры А(ІІ) Rh- в г. Днепр. СРОЧНО!
* Доноры А(ІІ) Rh+ в Институт рака
* Доноры А(ІІ) Rh+ на тромбокончентрат в г.Днепр. Срочно!

<Мониторинг тем>
<Монитор сообщений>
* Энтокорт Будесонид 3 мг капсулы
* Циклоспорин Сандиммун 100мг капсулы
* Lysodren Mitotane (Лізодрен Мітотан) продамо залишки після лікування
* Помогите, пожалуйста, Тимурчику!
* Продам Авастин 400мг
* Telegram канал donor.org.ua
* продам вальцит 450мг, мифортик 180мг и програф 1мг
* Просьба о помощи взрослому ребёнку...
*
* Продам авастин 400 и 100

Рассылка от партнеров

Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?

Форумы
Форум о разном ->> Вход->> неродственная ТКМ в Украине
АвторСообщение
11.02.12 11:50
Миша43
Сообщений: 411
Емейл: @
ip: скрыто


2 года назад как минздрав доложил о создании БАНКА ДОНОРОВ КОСТНОГО МОЗГА в Украине (создан 28.09.2009). Это чтобы трансплантацию неродственную делать здесь, как делают в России, Белорусии и других странах. Желающие могут прочесть рапорт двухгодичной давности с сайта МОЗ. Якобы уже и доноры задействованы были …
(«…Проведено акцію надання зразків крові для HLA-типування кандидатами у донори та отримані дані типування для внесення цих відомостей до Реєстру донорів…»)
Кто-то знает о дальнейших успехах, или это очередная «больница будущего»?

http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=14914 .

23.02.2010

Відбулася прес-конференція, присвячена темі створення та функціонування "Всеукраїнського реєстру донорів гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку) МОЗ України", участь в якій взяли: перший заступник міністра охорони здоров'я України В. Лазоришинець, директор "Всеукраїнського реєстру донорів гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку) МОЗ України" С. Павленко, директор Координаційного центру трансплантації органів, тканин і клітин МОЗ України Р. Салютін, директор Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Р. Мойсеєнко, голова правління Міжнародного благодійного Фонду "Україна 3000" О. Максимчук, завідувач відділенням онкогематології Інституту невідкладної і відновної хірургії ім. В.К.Гусака АМНУ К. Вільчевська, головний лікар Київського центру трансплантації кісткового мозку, головний трансплантолог м. Києва В. Хоменко, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "дитяча онкогематологія". С. Донська.

Василь Лазоришинець наголосив на важливості створення Реєстру та зазначив, що це лише перший крок до функціонування в Україні повноцінної розгалуженої мережі донорів гемопоетичних стовбурових клітин.

"Всеукраїнський реєстр донорів гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку) МОЗ України" створено наказом МОЗ від 28 вересня 2009 року.

До останнього часу в Україні не було власного Реєстру неспоріднених донорів гемопоетичних стовбурових клітин та кісткового мозку (за винятком невеличких клінічних баз даних, що використовувались для внутрішніх потреб медичних закладів).

Головні завдання новоствореної структури: Всеукраїнський реєстр донорів створює базу даних потенційних донорів в Україні, обробляє запити про наявність сумісних з реципієнтом донорів, надсилає запити до інших реєстрів та координує діяльність центрів взяття донорського матеріалу, лабораторій типування, центрів трансплантації, та забезпечує їх взаємодію для надання допомоги хворим.

Важливість створення саме Всеукраїнського Реєстру неспоріднених донорів, як національного Реєстру, полягає в тому, що існує відповідна етнічна гомогенність населення України. Тому у багатьох випадках при наявності фінансових можливостей у пацієнта та його родичів знайти сумісного донора в міжнародних Реєстрах неспоріднених донорів кісткового мозку або стовбурових клітин периферічної крові для хворого з України дуже складно.

(Наприклад, відповідно до міжнародної статистики можливість пошуку неспорідненого донора гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку) знаходяться у межах 1:5000, тобто для того, щоб знайти сумісного донора для одного хворого, потрібно провести типування крові у середньому у 5000 людей. За даними Карельського реєстру (РФ), для пошуку неспорідненого сумісного донора потрібно зареєструвати 700 потенційних донорів (співвідношення 1:700). Враховуючі аналогічну гомогенність населення України, це значно спрощує процес пошуку донорів та надає можливість скорішого досягнення загального обсягу зареєстрованих донорів для ефективного функціонування Реєстру.

Створення Всеукраїнського Реєстру донорів надає можливості прогнозованого розвитку трансплантації, значно зменшує термін пошуку сумісного неспорідненого донора, та значно підвищує шанси людей на життя. Таким чином вирішено організаційне питання для забезпечення трансплантації кровотворних клітин.

На цей час здійснено підбір кваліфікованих кадрів для роботи в Реєстрі, які мають знання у медичній галузі, галузі інформатизації та організації охорони здоров'я. Виділені приміщення для розташування Реєстру, встановлено обладнання та комп'ютери для роботи і створення електронної бази даних потенційних донорів.

Проведено акцію надання зразків крові для HLA-типування кандидатами у донори та отримані дані типування для внесення цих відомостей до Реєстру донорів.

Готуються проекти найважливіших нормативних документів для реєстрації потенційних донорів та забезпечення функціонування Реєстру. Підготовлено проекти документів для організації функціонування Реєстру донорів, зокрема:
- Інформована згода потенційного донора про надання крові для HLA-типування та ЛИСТ інформації;
- Інформована згода про внесення відомостей HLA-типування до Реєстру потенційних донорів та ЛИСТ інформації;
- Інформована згода на донацію гемопоетичних стовбурових клітин або кісткового мозку донорів та ЛИСТ інформації.

Разом з Юридичним управлінням МОЗ уточнюється зміст і форма документів та порядок їх затвердження.

Здійснюється робота щодо залучення засобів масової інформації, фондів, громадських організацій до соціально значущих заходів з питань трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин або кісткового мозку та донорства. Продовжується на постійній основі співпраця з благодійним Фондом „Україна 3000" щодо організації взаємодії та допомоги Реєстру для формування громадської думки щодо соціального значення трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин або кісткового мозку, інформування населення для поширення руху донорів та заохочення громадян України до донорства. Підготовлено та попередньо узгоджено пропозиції про взаємодію з Асоціацією молодих донорів України щодо реєстрації добровольців стати донорами гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку). Розроблено робочі матеріали для проведення кампанії добровільного донорства крові для лікування онкозахворювань крові у засобах масової інформації за допомогою благодійних та громадських організацій.

Слід зазначити, що до Реєстру не можуть потрапити так би мовити бажаючі "з вулиці". Для осіб, які хочуть стати донорами, необхідно звернутися до державної служби крові (станції переливання крові, відділення трансфузіології при клініках та лікарнях).

Поряд з цим питанням постає інше - забезпечення конфіденційності особистої інформації та відомостей про стан здоров'я донорів. Ця інформація потребує захисту відповідно до чинного законодавства України.

Захист особистості, реципієнта або донора має бути пріоритетом та потребує укріплення з урахуванням конфіденційності та анонімності обох сторін. На жаль, банки донорів лікувальних закладів та благодійних організацій не забезпечують цього за відсутності систем захисту. Це проблема, що потребує нормативного врегулювання на державному рівні.

Прес-служба МОЗ України

(068) 788-98-39, (095) 553-68-03, misha43(собачка)mail.ru, icq 433371390 Михаил Статкевич

1 раз отредактировано, посл.: 11.02.12 13:21
28.09.12 16:04
Swetl@n@
Сообщений: 36
Емейл: @
ip: скрыто


А есть какая-то информация о дальнейшем развитии вопроса? Я правильно понимаю - в Украине могут делать неродственную ТКМ, но нет базы доноров? Но ведь есть мировая.

Светлана

1 раз отредактировано, посл. в 28.09.12 16:08
28.09.12 16:19
Swetl@n@
Сообщений: 36
Емейл: @
ip: скрыто


И сама нашла ответ : "Чтобы в реестре появился один донор, на анализы нужно потратить около трехсот евро. А к международной базе данных Украина сможет присоединиться, когда в банке будет минимум сто пятьдесят доноров. Но обе лаборатории, в которых можно делать такие анализы - и при "Охматдете", и при Киевском центре трансплантации - за год на эту программу не получили от государства ни копейки."

Все также грустно, больно и безнадежно...

Светлана


| 1 |