Новости
О нас
Просьбы о помощи
Просьбы о донорах
Просьбы молитв
Просьбы в файле
Стань донором
Статьи
Дети творят
Гостевая книга
Обратная связь
Форум
Наши партнеры
Наши банеры
Полезные ссылки
Фото-галерея
Консультации врача

* Роману 13 серпня 20 років…
* Ваня Сусунц. «Все деньги мира»
* Катюша Шевчук. Контрольная проверка в Одессе.
* Боярская Вероника. Исключаем рецидив.
* Письмо мамы Наташи Волошко

* Не нужно бояться: 10 мифов о раке
* Митрополит Сурожский Антоний: О Воскресении Христовом
* Архимандрит Савва (Мажуко): В страдании нас утешить невозможно. Но Христос — ответ на боль этого мира
* Протоиерей Николай Марковский - Коронавирус: запретят ли христианам причащаться?
* Священник Константин Камышанов: Разговор у границ смерти

* Маловик Сергей
* Деревицкий Артур
* Паслён Максим
* Семенец Саша
* Огарь Евгений
* Журенко Артем
* Куринной Евгений
* Старостин Максим
* Лысенко Злата
* Анцибор Дима

* ОХМАТДИТ. Потрібні донори-чоловіки з A(II) Rh+
* Детям в НИР требуется донорская поддержка!
* Донори в НИР 1-й группы на тромбоконцентрат

<Мониторинг тем>
<Монитор сообщений>
* 5-фторурацил "ебеве " 50мг/мл 500мг
* Акинзео
* Иматиниб Иматеро 400 мг
* Купите Иматиниб Редивек по низкой цене в оригинальной упаковке. Всего одна упаковка. Оплата при получении
* Сандиммун 100мг и Энтокорт Будесонид 3 мг
* Кселода
* Золадекс
* Зелбораф 240мг
* Визан 28тб
* Копаксон 40мг

Рассылка от партнеров

Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?

Форумы
О помощи ->> Вход->> Казмінов Валерій
АвторСообщение
05.09.09 11:00
kazminov
Сообщений: 1
Емейл: @
ip: скрыто


Шановні Дорбодії !
До Вас за допомогою звертається сім`я Казмінових! Ми проживаємо у м. Дніпропетровську .
Шість років боремося за життя нашої дитини. За цей час сину було зроблено 5 операцій на головному мізку.
Першу провели без ускладнень у восени 2003 року у обласній дитячій лікарні м. Дніпропетровська, але через відсутність на той час діагностичної апаратури (томограф), не знайшли ще одну пухлину, яка через рік дала про себе знати. Дніпропетровські лікарі без томографа не змогли знайти недуг, й тому було вирішено направити нашого сина до Києва. У прийомному відділенню перший же томограф показав дуже велику пухлину у районі мозжечка, а це наші рефлекторні дії – дихання, ковтання, рух і таке інше. Син після операції «забув», як дихати. Але потім з`ясувалось, що то спазм голосових зв'язок, і поставили трахіостому для дихання. Далі почалися епілептичні судоми, порушилась терморегуляція організму і саме неприємне, що він «забув» як ковтати. Він до сих пір харчується через шлунковий зонд. Це потребує особливих харчів. Не дивлячись на наш скромний сімейний бюджет (працюю я один), ми стараємось якомога більш у різновиднювати раціон. Здоров`я нашого сина пішло на поправку. Лікарі тільки дивувалися, як він йде на поправку. По прогнозам лікарів через п`ять років буде видно що робити далі. Йому зараз 13 років.

Але 01.06.09. з сином стався черговий напад епілепсії , після якого він звичайно «відходить» три дні, але і через три дні не стало краще. І 05.06.09 госпіталізували в ОКДЛ з діагнозом «кома А». Було проведене МРТ сканування: росту пухлини не виявлено, є кіста, але вона загрози життю не представляє. Тоді підозра впала на систему ЛШС – 1, яку йому встановили у 2004 році. Вирішили зробити операцію, щоб відновити її функціональність, але виявилось, що вона вийшла з ладу. Було встановлено зверхній дренаж. Стало питання якнайскорішої заміни системи. 09.06.09 нам про це сповістили. Я зв’язався Київським інститутом нейрохірургії і замовив ЛШС – 1. Позичивши грошей, я перевів на вказану адресу. На другий день курьерською поштою система була доставлена у лікарню. 11.06.09 зроблена операція по встановленні системи. Через чотири дні сина перевели до нейрохірургічного відділення. Наркози, які були зроблені в продовж тижня тяжко позначилися на здоров’ї сина. Але ми сподіваємось, що і цього разу ми сина піднімемо на ноги. Але без допомоги нам дуже тяжко буде це зробити. На лікування та годування дитячими сумішами ми витратили близько 6 000 гривень, з яких 5 000 позичено і які треба як найскоріше віддати. При тому, що онко хвора дитина, інвалід дитинства, повинна лікуватися і забезпечуватись ліками безкоштовно. У такій ситуації, буде в край важко виходжувати сина, бо зарплатню «зрізали» в 2,5 -3 рази (750 – 1200грн), а ще й потрібно і комунальні платежі робити, кредит. Як би не криза, ми б самотужки вирішили ці проблеми. 24.06.09 нас виписали і каретою «швидкої допомоги» відправили до дому. Зараз дуже велика проблема з очищенням дихальної трубки (трахеостоми). Потрібне сонування (відсмоктування). Апарат, який я виготовив з пилососа 5 років тому, цього разу від перегріву вийшов з ладу. Промислового виготування нам зараз не по кишені (1600 грн.).
Зараз він вкрай мало рухається і йому вкрай потрібна функціональна медична кровать з від’ємноюголовною частиною, а також ортопедичний надувній протипролежневий матрац.
Будь ласка , допоможіть нашій дитині!!!Реквізити вирізано модератором!
Щоб розмістити інформацію про дитину на "донорі" потрібно відправити адміністратору необхідні документи. Деталі читайте тутhttp://www.donor.org.ua/index.php?module=pages&page=O_nas1 раз отредактировано, посл.: 05.09.09 13:19
14.09.09 11:24
Pavlenko
Сообщений: 38
Емейл: скрыт
ip: скрыто


+350.00 грн. на карточку сегодня. Пусть обязательно откликнутся люди, которые реально могут помочь восстановиться Валере. Господи, дай родителям силы, терпения и надежды! Гоподи, помоги им! Ирина.

Pavlenko

09.12.09 14:36
admin
Сообщений: 5483
Емейл: @
ip: скрыто


Передаю информацию от Оли Петрущенко.
Ребенку купили противопролежневый матрац, аппарат биомед, трахиальную трубку.
Единственно, в чем ребенок нуждается (это в Днепропетровске) - в детском питании.
Звонить папе, Валерий 067-5809173


Спешите делать добро ради Христа


| 1 |