Новости
О нас
Просьбы о помощи
Просьбы о донорах
Просьбы молитв
Просьбы в файле
Стань донором
Статьи
Дети творят
Гостевая книга
Обратная связь
Форум
Наши партнеры
Наши банеры
Полезные ссылки
Фото-галерея
Консультации врача

* Витя Шевчук. В понедельник нашего Витю ждут в Киеве на блок высокодозной химиотерапии.
* Родион Баштанюк. КТ - 3 420 грн. помогите оплатить обследование!
* Назар Сорокопуд: всё идет по плану и даже лучше
* Ванечка Вольский. Не отпускай мою руку, держи! Письмо мамы...
* Вова Солодовник: второй снаряд в одну воронку.

* Історія незламної дівчини, яка два рази боролася з онкологією (відео)
* Оксана Глухарева: «Дитячий рак – не смертний вирок»
* Протоиерей Игорь Рябко: Тайная доктрина православия
* Як у Кропивницькому для онкохворих дітей працюють «янголи життя»
* Анастасія Єсик: Про лікування, жалість і стереотипи. Історії чоловіків, які перемогли рак

* Панфилов Тимофей
* Азаров-Кобзарь Тимофей
* Бургало София
* Ковыренко Ахмед
* Костенко Валерия
* Острый Данил
* Маловик Сергей
* Деревицкий Артур
* Паслён Максим
* Семенец Саша

* Донори А(ІІ) Rh+ до ОХМАТДИТ. Терміново!
* ОХМАТДИТ. Потрібні донори-чоловіки з A(II) Rh+
* Детям в НИР требуется донорская поддержка!

<Мониторинг тем>
<Монитор сообщений>
* Книги про онкозаболевния
* ххххх
* кселода
* Мирцера 50 мкг/0,3 мл Roche
* Кетанов 30мг/мл. Продам недорого.
* Налбуфин 10мг. продам недорого
* Золдрия, Золедроновая кислота
* Продам Паклитаксел 300мг
* Сутент Sunitinib 25mg i 12,5mg
* Продам Авастин 400мг

Рассылка от партнеров

Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?

Статьи -> Человек и мир -> Думку церков проігнорували. Кабмін уклав міжнародну угоду, яка небезпечна для дітей та зруйнує сімейні цінності
Статьи >> Человек и мир >> Думку церков проігнорували. Кабмін уклав міжнародну угоду, яка небезпечна для дітей та зруйнує сімейні цінності
  
 

Думку церков проігнорували. Кабмін уклав міжнародну угоду, яка небезпечна для дітей та зруйнує сімейні цінності

 

Те, чого так боялися, сталося: Україна приєдналася до міжнародної угоди, яка під дуже гарними гаслами та ініціативами - згодом руйнує сімейні цінності та несе гендерну диктатуру. В першу чергу це торкнеться дітей. Офіс Президента радісно повідомив, що Україна отримала офіційний статус учасниці міжнародної ініціативи «Партнерства Біарріц». Приєднання нашої країни до цього проекту було започатковане першою леді в грудні минулого року, без широких консультацій з суспільством та з приховуванням офіційних документів про суть угоди.

Про офіційне приєднання України до даного Партнерства зазначено на сайті Офісу Президента України.

Новина також доступна російською мовою. Читайте тут

Якщо вам не байдужа доля наших дітей, то дочитайте цю інформацію до кінця та перешліть хоча б 5-10 людям. 

Благі заяви - темні  цілі 

На перший погляд, дане Партнерство має дійсно благі наміри щодо боротьби за рівність прав, створення безбар’єрного суспільстві тощо. Однак, це ті речі, які оприлюднюють, щоб люди думали, що ця ініціатива прямо бальзам для нашого суспільства. Офіс Президента досі приховує повну інформацію про дане Партнерство, а з відкритих іноземних джерел ми отримали про Партнерство Біарріц негативну інформацію.

Виявляється, основна мета Партнерства - це просування ЛГБТ та гендерної ідеології і створення механізму тотального контролю за зміною законодавства та виконанням даних завдань. Спочатку будуть реалізовуватися дуже гарні та прекрасні речі - збільшення виплат багатодітним, відпустки для дітей, спеціальні програми для інвалідів і т.д. Однак згодом, наступним етапом в законодавство будуть вноситися різні зміни для імплементації норм щодо нових “гендерних ролей”, усиновлення одностатевими парами дітей, легалізації одностатевих шлюбів, позбавлення статі та заміна її на “гендери”. Згодом діти змушені будуть вивчавти з малечку курси про гендерну ідентичність та те, що хлопчик може бути дівчинкою чи геєм, чи трансгендером, він має право змінити з 14 років стать, може ходити в туалет до дівчат і т.д. Недавно Міносвіти заявило, що готують програми для виконання умов участі в Партнерстві Біарріц

Варто акцентувати, що християни і церкви всіляко підтримують  покращення становища сімей, одиноких батьків, боротьбу з насильством, та всі позитивні змін в законодавстві. Однак, ми виступаємо категорично проти, коли прийняття хороших ініціатив прив'язується в один пакет з сумнівними гендерними ініціативами, що нав'язують різні ЛГБТ закони, які в багатьох країнах призвели до негативних наслідків для сім'ї. Зокрема, варто згадати приклад європейських країн, таких як Угорщина, яка відмовилася ратифікувати Стамбульську конвенцію (бо під видом боротьби з домашнім насильством змушує міняти законодавство на користь ЛГБТ та гендерної ідеології), Польщі та Туреччини, які розпочали вихід із Стамбульської конвенції та заявили, що даний документ несе гендерну розпусту.

Як учасниця "Партнерства Біарріц" Україна зобов’язується прийняти Стамбульську конвенцію та нове законодавство для просування гендерної ідеології гомосексуалістів 

Приєднання до міжнародних партнерств передбачає, що країни мають змінювати своє законодавство відповідно до міжнародних зобов'язань. Це стосується і міжнародного “Партнерства Біарріц”. Ідеологічним ядром даного Партнерства є консультативна рада з питань гендерної рівності. Рада, в своєму документі, відомому як «Заклик до дій», спонукує держави ратифікувати всі відповідні стандарти гендерної рівності, включаючи Стамбульську конвенцію (що ліквідовує природню стать та змінює її на гендери), Конвенцію про насильство та домагання (ILO), прийняту в червні 2019 року та зняти всі можливі перепони на шляху до впровадження цих інструментів. 

Недавно Кабмін уже анонсував, що підготував закон про ратифікацію Стамбульської конвенції, а Верховна Рада включила це питання в план роботи на цю осінь.

Основні небезпеки «Партнерства Біарріц»:

1. Визначити та скасувати дискримінаційні закони та / або внести зміни до положень, які є дискримінаційними, в тому числі в країнах G7, де вони все ще існують. 

2. Прийняти і впровадити прогресивні законодавчі рамки, що сприяють гендерній рівності. Рада пропонує лідерам G7 та країнам, що не належать до G7, взяти на себе зобов’язання прийняти та впровадити хоча б один, але бажано декілька законів у своїх країнах, щоб зміцнити діючі закони та розпочати цей законодавчий процес до наступного президентства у G7. 

(В Україні у Верховній Раді уже просуваються для голосування законопроекти, що обмежать свободу слова та віросповідання - № 0931, 2693, 3316,  та інші.) 

3. Забезпечити необхідне фінансування для реалізації цих законодавчих рамок.

(Тобто держава має фінансувати всі заходи щодо просування гендерної ідеології.)

4. Інвестувати у потужні механізми підзвітності та управління, включаючи підтримку громадянського суспільства. Підраховувати та звітувати про прогрес за погодженими часовими показниками.

(Тобто створюється потужна машина по контролю за впровадженням гендерної ідеології та покаранню тих, хто противиться.)

Викликає обурення те, що приєднання України до “Партнерства Біарріц” відбулося без широких консультацій з народом. Адже, враховуючи наявність тривожних даних про дане Партнерство, ми маємо підстави думати, що під благими ініціативами є реальна загроза руйнування національних сімейних цінностей. 

Закликаємо молитися, аби Господь зупинив руйнування моральних та сімейних цінностей. Закликаємо об’єднувати на місцях однодумців, хто за сімейні цінності для підготовки до майбутніх мирних акцій протесту проти прийняття законів та пропагування в школах нашим дітям гендерної ідеології гомосексуалістів.

 

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

 
 
 
(хуже) 1 2 3 4 5 (лучше) 
 
14.09.20 13:40 by admin


Leonor17.11.20 17:19

Excellent post. I was checking continuously this blog and I am
impressed! Very helpful info particularly the last part I care for such information a lot.
I was seeking this certain information for a long time. Thank you and good luck.

Goedkope Manchester United Shirt
 
Shelley17.11.20 19:38

You can definitely see your enthusiasm within the work you write.
The sector hopes for more passionate writers like
you who are not afraid to mention how they believe.

At all times go after your heart. Koszulka Inter Mediolan
 
Genie17.11.20 22:14

Hey very nice blog! Manchester City Tr_je
 
Гость20.11.20 17:00

Краще вирішувати проблеми коли вони виникають. І не займатися конспірологіею. Буде винесений закон про щось із згадоного на голосування, тоді і буде реакція суспільства. А так це класична маячня про світові заговори.
 
Гость11.12.20 09:28

Что посеешь то и пожнёшь.
2014 приносит свои плоды.
"Небайдужi громадяни" хотели Европу - принимайте и не делайте круглые глаза.
 
Гость16.12.20 08:47

Не розумію, до чого ця стаття на даному сайті.
В голові у її авторів суцільні ксенофобія та середньовіччя(
 
Sabine27.12.20 23:29

I need to to thank you for this fantastic read!! I absolutely loved every little
bit of it. I've got you saved as a favorite to check out
new stuff you post… Daftar Slot Online Terpercaya
 


Ваш комментарий к статье " Думку церков проігнорували. Кабмін уклав міжнародну угоду, яка небезпечна для дітей та зруйнує сімейні цінності"
Имя*
(max. 40 символов):
Email:
Сообщение*
(max. 6000 символов, осталось ):
Оформление текста: [b]Жирный[/b] [i]Курсив[/i] [u]Подчёркнутый[/u]


Все категории :: Последние статьи