Новости
О нас
Просьбы о помощи
Просьбы о донорах
Просьбы молитв
Просьбы в файле
Стань донором
Статьи
Дети творят
Гостевая книга
Обратная связь
Форум
Наши партнеры
Наши банеры
Полезные ссылки
Фото-галерея
Консультации врача

* Кулик Артем. Ярошенко Настя. Шевцова Ярослава. Петрушенко Камила. Нашим детям нужна Ваша помощь.
* Максим Губа. Мы верим и надеемся на вашу поддержку!
* Ангелина Маевская: Мучительное ожидание,до замены сустава осталось...33 256 грн
* У Маши Добробоженко рецидив! Очень нужна помощь!
* Винница : Наши парни очень нуждаются в вашей поддержке .

* Нина Москалёва. «9 лет без тебя... » (памяти Надюши Лисовской)
* "Рак - это болезнь, которую можно победить только любовью" - Янина Соколова
* Слово огласительное на Святую Пасху иже во святых отца нашего святителя Иоанна Златоуста
* Токсичная благотворительность: как на болезнях детей родители зарабатывают миллионы и кто такие «феи» онкотусовки
* «Дівчинка йшла з лікарні зовсім лиса і причепила собі бантик до голови скотчем», – вражаюча розповідь прикарпатського онкогематолога

* Давиденко Кристина
* Петрущенко Камилла
* Шевцова Ярослава
* Грищенко Андрей
* Вольский Ваня
* Медведенко Влад
* Галушко Давид
* Селихова Даша
* Заикина Александра
* Гезик Иван

* Потрібні донори 1-ї группи
* Охматдит. ТЕРМІНОВО потрібні донори з A(ІI) Rh+/Rh-!
* Охматдит. Терміново потрібні донори з A(ІI) Rh+/Rh-!

<Мониторинг тем>
<Монитор сообщений>
* Xeloda 500 mg (Польша)
* Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
* Ищу донора крови
* Борамилан
* Все что нужно знать о цистите
* calcitriol 0.5mg Phosex, Ramapril 1.25
* Harvoni
* Продам Солу Медрол 125мг
* Отдам бесплатно нуждающемуся Сорафениб (Нексавар)
* Продам остатки Налбуфин 10мг/2мл

Рассылка от партнеров

Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?

Новости -> г. Киев -> Андрій Нестерук вже вдома!
Новости >> г. Киев >> Андрій Нестерук вже вдома!
  
 

Андрій Нестерук вже вдома!

 

Дякуємо родині, друзям, колегам-освітянам Волині та їх учням! Дякуємо донорам, що здавали кров на тромбоконцентрат, і всім небайдужим людям, хто протягом цих дев'яти місяців лікування був з нами! Дякуємо, дякуємо, дякуємо усім! Трансплантація кісткового мозку, яка була проведена Андрію 26 грудня 2018 року в Стамбулі в клініці Medipol Mega пройшла успішно, приживлення кісткового мозку зараз становить 99%, хлопець почувається добре, й навіть вже повернувся до дому!

З нами увесь період лікування в Туреччині (15 жовтня – 10 травня) були кваліфіковані лікарі, уважний персонал, представники Консульства України в Стамбулі та українці, які також проходили/проходять лікування в цій лікарні з Вінниці, Ковеля, Кривого Рогу, Києва, Чернігова, Кам'янця-Подільського, Ялти та громадяни Казахстана. В Туреччині у нас також були наші традиційні лікарняні свята. Атмосферу новорічних та великодніх свят представники Консульства влаштовували прямо в лікарні, також допомагали інформативно та фінансово.

В нашій сім'ї після пережитого особливе значення мають імена турецьких лікарів з якими ми щодня наближалися до позитивного результату - Мурат, Йонтем, Сема! Вони постійно радились щодо майже кожної капсули, дози, обстеження. Навіть на щоденні обстеження (двічі на день) лікарі завжди приходили самі, та й приводили 3-10 асистентів й перекладача.

Турецькі гематологи дуже прості, легкі в спілкуванні навіть будучи з нами на різних мовах. Діти лікарів не бояться, почуваються вільно, розкуто. Звично було бачити те, що в коридорі дитина біжить на руки лікарю!!! Перший час ми були вражені постійними детальними обстеженнями різних спеціалістів, консиліумами, а потім прийшли до думки, що так має бути, це НОРМА!

Цілодобово з нами були перекладачі, ми особливо і не відчували мовного бар'єру в лікарні. Навіть будучи на амбулаторному лікуванні і зараз, в Україні перекладачі Аіда і Давут з нами на зв'язку. Вони завжди супроводжували нас від одного лікаря до другого, третього, четвертого... адже клініка велика і без перекладача спочатку ми не могли обійтись. Увесь персонал доброзичливий. На кожній рецепції можна в разі питань подзвонити перекладачеві.

Клініка на весь цей період надала нам житло (трикімнатна квартира, 5-6 хв ходьби до лікарні), вартість якого була закладена у рахунок від початку, тож ми за неї нічого не платили. Також нам клініка надавала трансфера від квартири до лікарні і назад, від аеропорту до лікарні/квартири і назад. Ми не мали потреби їздити в клініку чи в готель, лише в та з аеропорту. Своїх пацієнтів лікарня забезпечує харчуванням, притому, що є де і як приготувати їжу.

Лікарі Йонтем і Мурат минулої п'ятниці з радістю і настановами, трохи зі смутком і щирими побажаннями дозволили їхати додому. Наступна наша зустріч запланована через три місяці. Перед від'їздом ми придбали ліки на період перебування вдома, це дороговартісні ліки, які обов'язково необхідні в перший рік після пересадки.

Ми рахували місяці, тижні, потім дні до від'їзду. Сталося це не швидко... Через ускладнення "трансплантант проти господаря" довелось майже 2 місяці додатково перебувати на стаціонарному лікуванні.

Донорський кістковий мозок за своєю природою "запрограмований" працювати в одному організмі і ситуація трансплантації "шок" для реципієнта і гемопоетичних клітин, так як це не зовсім природнє для них середовище функціювання. Новий кістковий мозок Андрія виявився дуже сильним і сприйняв нове середовище як вороже, тому почав атакувати внутрішні органи (кишечник). Було два варіанти лікування: гормональна терапія і пересадка сильніших імунних клітин ніж донорський кістковий мозок. У 50% випадків таких ускладнень спрацьовує гормональна терапія, проте таке лікування покращення не дало, довелось двічі пересаджувати стльніші імунні клітини. Це дало позитивний результат, до якого ми йшли майже 2 місяці!

Це ускладнення потягнуло фінансові витрати, про які ми дізналися за тиждень до від'їзду. Частину витрат лікування цієї реакції покрила раніше встановлена сума за трансплантацію (65 тисяч доларів). Але протягом тих двох місяців довелось кілька разів робити колоноскопію, МРТ, КТ, рентгени, переливання компонентів крові, імунних клітин, дороговартісні ліки разом додатково склали інвойс на 50 тисяч доларів. Наші координатори пішли нам на зустріч і зараз стараються зменшити цей борг на 10 тисяч доларів. І борг, можливо, в клініку складе 40 тисяч доларів. Проте, надіємось, що тільки поки сума боргу 50 тисяч доларів. Попередньо ми домовились сплачувати борг частинами.

Ми безмежно раді і вдячні всім, що ми вдома, що все добре!
Якщо ви маєте бажання і можливість допомогти нам зменшити суму боргу - ми будемо дуже вдячні! Так як значні витрати йдуть на ліки. Придбавши ще не всі ліки на 90 днів ми витратили 15170 лір (більше 3 тисяч доларів), це 10 найменувань препаратів. Надалі ці ліки будь зводитися до мінімуму, але найближчим часом потрібно приймати за такою схемою.

Контактные данные
Бабина Татьяна (волонтёр) – (099) 543-95-63
Нестерук Марьяна (сестра) – (066) 732-31-45
Нестерук Нина (мама) – (098) 915-18-19

Реквизиты для оказания помощи

Карточный счёт
Банк: Приватбанк
МФО: 305299
ЕГРПОУ: 14360570
Счёт получателя: 29244825509100
Назначение платежа:
пополнение карты № 5168 7573 7666 1296
Нестерук Нина Петровна

Татьяна Бабина

 
18.05.19 20:24 by Dmitry


Все категории :: Последние новости