Новости
О нас
Просьбы о помощи
Просьбы о донорах
Просьбы молитв
Нужды отделений
Записки священника
Просьбы в файле
Стань донором
Статьи
Дети творят
Гостевая книга
Обратная связь
Форум
Наши партнеры
Наши банеры
Полезные ссылки
Фото-галерея
Консультации врача

* Терміново необхідна допомога для Ангеліночки Шелег!
* Настя Кушнир. Курс доллара растет, сумма к сбору не уменьшается, время уходит.
* Дяченко Владислав. Боль и слезы...
* Макар Мироненко. К операции готов!
* Мельничук Христина. Девочка ждет помощи!

* Митрополит Сурожский Антоний: Введение во храм Пресвятой Богородицы
* Детский онколог Ольга Желудкова: Запомните! Все опухоли мозга лечатся
* Иерей Николай Сушков: Виртуальные христиане
* Волонтер Валентина: Я – волонтер? Как бы волонтер…
* Лечение детской онкологии на «Даче». Интервью с экспертом (видео)

* Мельничук Христина
* Ярмоленко Клим
* Коптякова Владислава
* Сахно Елизавета
* Василевская Ангелина
* Тимошенко Вадим
* Кибукевич Даниил
* Богуцкий Иван
* Фарзалиев Рустам
* Кулишова Амина

* Охматдет. Нужны доноры III (Rh+/-)!
* Охматдит. Потрібні донори з B (III) Rh+/Rh-!
* Донори O(I) Rh+/− до Київської обласної лікарні

<Мониторинг тем>
<Монитор сообщений>
* Если нужно.
* Почувствуй жизнь без кашля!
* Знаете ли вы, как лечить уретрит?
* КОСМЕГЕН
* Часы
* МИКРОСФЕРЫ для эмболизации
* Кселода
* Нейпоген 300 міліонів Безкоштовно
* отдам компрессионный рукав
* Преднизолон (Германия)

Рассылка от партнеров

Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?

Новости -> г. Киев -> Коли держава байдужа до хворих дітей, одна надія тільки на небайдужих дорослих. Благаємо про допомогу! Часу ДУЖЕ мало!
Новости >> г. Киев >> Коли держава байдужа до хворих дітей, одна надія тільки на небайдужих дорослих. Благаємо про допомогу! Часу ДУЖЕ мало!
  
 

Коли держава байдужа до хворих дітей, одна надія тільки на небайдужих дорослих. Благаємо про допомогу! Часу ДУЖЕ мало!

 

 

Добавление от фонда: с момента начала сборов средств на ТКМ для Ивана Цапюка по 14 августа было собрано всего 9128 грн. Учитывая, что для ТКМ в Белорусси нужно 150000 долларов, это совсем ничего...
Папа Ивана с группой активистов и родственников пациентов, которым нужны операции за границей, пытается добиться оплаты от государства, но государству граждане видимо не интересны, в том числе и дети. Иван и другие пациенты с подобными проблемами обречены, если им в ближайшее время не государство не выделит деньги на оплаты операций. А государство не торопится. Конечно, ведь пока пациенты ждут, кто то может не дождаться и умереть, вот и экономия средств... которой так хвастается пани Супрун (умалчивая, какой ценой экономятся деньги).
Поэтому в ситуации Ивана приходится надеяться на помощь небезразличных людей. Папа Ивана запросил счет из известной турецкой детской клиники Анадолу, в итоге пришел счет на 110 000 долларов, причем есть возможность договориться с клиникой о разбивке счета на этапы, что даст возможность мальчику при наличи хотя бы части денег зайти на подготовку к ТКМ, и соответственно дождаться, пока МОЗ выделит средства на его лечение (оставшуюся сумму)
Поэтому мы очень просим помочь средствами на ТКМ Ивану, в Украине мальчик прошел все лечение, которое могли провести наши врачи и его жизнь сейчас зависит только от своевременности ТКМ.

С початку тижня Івану почали вводити хіміотерапію.Сьогодні ж останній день, і після цього буде промивка. Показники аналізів пішли на спад, тому лікарі планують ввести R-массу. Виглядає дуже блідим, та каже що болить голова. Саму хімію Іван переніс мужньо, нормально. З усіх сил юнак тримається і вірить в свою перемогу.
Тепер інша новина. Батьки вирішили робити ТКМ в Турецькій клініці. Це значно дешевше, і медицина на досить високому рівні. Клініка "Anadolu" виставила рахунок на сумму 110 тис. долларів. Враховуючи те, ще батьки вже по знайомих, рідних, знайшли 20 тис. долларів, то з повною впевненостю можемо сказати, що для того, щоб Іван відправився на ТКМ, нам потрібно зібрати 90 тис. долларів. Фондом "Подих життя" на юнака зайшло всього
6349 грн. Я думаю, ви самі розімієте, що в порявнянні з суммою яка потрібна, ці кошті копійки...
Зазначена сума коштів є вкрай обтяжливою для родини Цапуків, яка вже більше ніж пів року бореться не лише з хворобою власної дитини, а й фінансовими труднощами, які її супроводжують.

Батьки Іванка подали документи до МОЗу на оплату ТКМ в закордонній клініці, але кошти, які запросили чиновники МОЗу у депутатів та президента країни, вже теж закінчилися, бо незразуміло як чиновники МОЗу рахували тих, кому потрібні операції за кордоном, але вони при цьому запевняли всіх родичів пацієнтів, що суми, яку вони оголосили, буде досить на всіх. Але цих грошей вистачило лише на 47 пацієнтів з 113. Розраховувати на держвау батьки хлопчика не ризикують, бо дитині потрібна вкрай термінова трансплантація, в нього дуже високий ризик рецидиву. За словами лікарів Охматдиту Іванкові потрібно зайти на ТКМ не пізніше вересня. 
Звертаємось до Вас з проханням, допомогти Іванчику пройти ТКМ та таким чином отримати свій шанс ЖИТИ ЗАВТРА!! Дуже просимо активно підключатись до сбору, щоб врятувати життя! Батьки та волонтери хлопіика просто благають про допомогу!

Приватбанк
Карта № 5169 3324 0168 5782
МБФ "Подих життя"

Якщо Ви перераховуєте допомогу Іванкові з картки НЕ Приватбанку, надаємо картку фонду в Укрсоцбанку, в зв'язку з тим, що є випадки, коли Приватбанк відмовляв в зарахуванні на наші Приватбанківські картки кошти, які заходять з карток іншіх банків
Укрсоцбанк
картка № 5169 3754 1008 9298

Будьласка, в призначенні платежу вкажіть «Благодійна допомога на лікування Івана Цапука», а якщо можливість введення призначення платежу відсутня, повідоьте інформацію за вказаними нижче телефонами фонда. Дякуємо!!!

Контакти:
МБФ "Подих Життя" (офис, время работы Пн.- Пт., с 10:00 до 17:00) - (044) 562-47-42 и (068 ) 870-72-14

 
11.08.17 17:15 by Lyu


Все категории :: Последние новости